Achtung: Diese Zitate sind unter Umständen nicht zu 100% korrekt.

APA Citation Edition Citation

Králík, M., & Novotný, V. V. (2003). Paleofermatoglyfika, využití otisků prstů a dlaní v retrospektivních vědách o člověku: Paleodermatoglyphics, use of fingerprints and palmprints in retrospective sciences about man. Muzejní a Vlastivědná Společnost.

Chicago Citation Edition Citation

Králík, Miroslav, und Vladimir V. Novotný. Paleofermatoglyfika, Využití Otisků Prstů a Dlaní V Retrospektivních Vědách O člověku: Paleodermatoglyphics, Use of Fingerprints and Palmprints in Retrospective Sciences About Man. Brno: Muzejní a Vlastivědná Společnost, 2003.

MLA Citation Edition Citation

Králík, Miroslav, und Vladimir V. Novotný. Paleofermatoglyfika, Využití Otisků Prstů a Dlaní V Retrospektivních Vědách O člověku: Paleodermatoglyphics, Use of Fingerprints and Palmprints in Retrospective Sciences About Man. Muzejní a Vlastivědná Společnost, 2003.