Achtung: Diese Zitate sind unter Umständen nicht zu 100% korrekt.
APA Citation Edition CitationTkačuk, T. J. (2020). Верхня частина Середнього Подністров’я (між Незвиськом і Волошковим) на етапі В II (кінець V – початок IV тис. до н.е.) трипільської культури. Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Chicago Citation Edition CitationTkačuk, Taras Ju. Верхня частина Середнього Подністров’я (між Незвиськом і Волошковим) на етапі В II (кінець V – початок IV тис. до н.е.) трипільської культури. Ressoviae: Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, 2020.
MLA Citation Edition CitationTkačuk, Taras Ju. Верхня частина Середнього Подністров’я (між Незвиськом і Волошковим) на етапі В II (кінець V – початок IV тис. до н.е.) трипільської культури. Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, 2020.